ماهنامه دنیای پردازش

ماهنامه دنیای پردازش

ماهنامه دنیای پردازش

ماهنامه فنی مهندسی دنیای پردازش با دریافت پروانه انتشار خود در شهریور ماه ۱۳۸۶ با موضوع آی تی، پا به عرصه رسانه ای کشور گذاشت و از تیرماه ۱۳۹۳ با الحاق بخش های جدیدی از جمله عمران، معماری، گردشگری، انرژی و مخابرات، دوره نوین خود را آغاز نمود.
ماهنامه فنی مهندسی دنیای پردازش، با گرد آوری متخصصین و پیش کسوتان سه حوزه ی انرژی، عمران و مخابرات، سرآن دارد دغدغه ها و مسایل موجود را به شیوه ای متفاوت و موثر در عرصه ی رسانه ای کشور مطرح سازد و با شناسایی و دعوت ازکارشناسان دلسوز، صاحب ایده و گمنام و یا کمتر شناخته شده، طرحی نو در چارچوب رسالت خود به عنوان رسانه ای مکتوب در اندازد.
دنیای پردازش با تیراژ متوسط ۲۰۰۰۰ نسخه در ماه علاوه بر مشترکین ثابت خود، تمام سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی در سه حوزه انرژی، عمران و مخابرات را پوشش می دهد.
همینطور سفارتخانه ها، سندیکاها و انجمن های صنفی مرتبط نیز از مخاطبین این ماهنامه ی تخصصی محسوب می گردند.
دنیای پردازش در فضای مجازی نیز حضوری پررنگ داشته و جدیدترین شماره ی ماهنامه نیز در پایگاه (magiran) ،( parshub) و (Jaaar) درقالب (pdf)، نسخه ی تلفن های هوشمند در دسترس مخاطبین قرار می گیرد تا گستره ی مخاطبین خود را محدود به نسخه ی چاپی نسازد.
دنیای پردازش در رحلی بزرگ، با بهره گیری از کاغذ گلاسه مرغوب و چاپی نفیس، فضای کم نظیری را فراهم آورده تا فعالان حوزه های انرژی، عمران، گردشری، مخابرات و آی تی، خدمات و محصولات خود را به شکلی موثر و مطمئن در قالب رپرتاژ، گزارش، میزگرد و آگهی به مخاطبین ماهنامه معرفی کنند.
وب سایت ماهنامه دنیای پردازش نیز با امکانات و ویژگی های منحصر به فرد خود در کنار نسخه چاپی ماهنامه، خدماتی کم نظیر از جمله ( تیزر صوتی، میزگردهای تخصصی رادیویی و ... ) به صاحبان صنایع و خدمات مرتبط با موضوع ماهنامه عرضه می دارد.

اعضای گروه ما

صاحب امتیاز ، مدیر مسؤول و سردبیر: علی غفاری مرندی
شورای سیاست گذاری: دکتر حسین وظیفه دوست، مهندس سیامک دولتشاهی، حسن عباس زاده منتظری، علی غفاری مرندی
تحریریه: زیر نظر شورای نویسندگان
مخابرات: حسن عباس زاده منتظری
عمران و معماری: پیمان زندی
انرژی: افسر عباس زاده
مدیر روابط عمومی: نسترن نجاران
ویراستار فنی: سید امیر مهدی اسماعیلی
ویراستار ادبی: زینب استاد رحیم

گرافیک، صفحه آرایی و نظارت چاپ

آتلیه گرافیک دنیای پردازش و با سپاس از :

  • دکتر مسعود رزم آرا
  • دکتر پیمان خادم صبا
  • دکتر الهام معتکف
  • مهندس حامد قلی زاده
  • علیرضا صبور
  • نجمه کیانی
بالا